درباره تیم ما بیشتر بدانید

خوبد به عنوان اولین وبسایت تخصصی فارسی زبان در حوزه ی مرور کردن کسب و کارهای آنلاین،فعالیت خود را در سال 1394 توسط جمعی از متخصصان وب،آی تی،نرم افزار،فروش،ارتباط با مشتری و.... آغاز کرد.

وبسایت اصلی خوبد در قالب مجموعه ای تخصصی با هدف ارتقا و پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی،فروشگاه های اینترنتی و...در سرتاسر ایران و سایر کشورهای فارسی زبان ،اقدام به بررسی تخصصی محصولات،خدمات،راهنمای خرید کاربردی،اشتراک نظرات،تحلیل و اخبار روز دنیا در حوزه های تجارت الکترونیک،فروشگاه های اینترنتی و... کرده است.

باتوجه به فراگیر شدن خرید های اینترنتی نیاز به مرجعی تخصصی،بی طرف و آگاه برای اشتراک گذاری نظرات،پیشنهادات و انتقادات مشتریان احساس می شود.

خوبد با تشخیص این مهم و فراهم آوردن بستری مناسب ،امن و کاملا بی طرفانه در راستای بحث،تبادل نظر،انتقاد،پیشنهاد و راهنمایی هم وطنان امید دارد بتواند بهترین مرجع برای هم اندیشی در این باب باشد.

خوبد هم یاری است برای ارتقا سطح خدمت رسانی و ایجاد رقابت بین کسب و کار های اینترنتی موجود در بازار در نهایت خوبد با بررسی نظرات کاربران توسط تیمی متخصص به رتبه بندی شرکت های فعال در این عرصه می پردازد.

خوبد با تحلیل نظرات کاربران به صورت علمی و با استفاده از سیستم های آماری دقیق و در اختیار گذاشتن نتایج بررسی ها به کسب و کار مورد نظر امکان اصلاح عیب های سیستم که باعث نارضایتی مشتریان شده است را می دهد.این امر باعث ارتقای سطح کیفیت خدمات می شود.

با بررسی نظرات مشتریان در خوبد تفاوت اصلی کسب و کار ها در مقایسه با رقبایشان نمایان می شود و این امر باعث افزایش تعداد مشتریان و ترغیب مشتریان بالفعل برای خرید می گردد.

هم چنین مشتریانی که قصد خرید کالایی را به صورت اینترنتی دارند،می توانند با مقایسه ی نظرات،بهترین گزینه(سایت) را برای خرید انتخاب کنند.